Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zajęcia pozalekcyjne

Rok szkolny 2023/2024

 

Harmonogram zajęć dodatkowych dla uczniów szkoły – firmy zewnętrzne

od października

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

Ścianka wspinaczkowa

Klasy 1-3  13:45-14:45

 

 

Ścianka wspinaczkowa

Klasy 1-3  13:45-14:45

UKS Korzkiew - siatkówka

7:00-8:00

 

Ścianka wspinaczkowa

Klasy 4-8  14:45-16:00
 

 

Ścianka wspinaczkowa

Klasy 4-8  14:45-16:00

 

 

UKS Korzkiew - zajęcia na basenie

16.00 - 18.15

 

 UKS Korzkiew - zajęcia na basenie

16.00 - 18.15

 

 UKS Korzkiew - zajęcia na basenie

16.00 - 18.15

Akademia Fala

18:15-19:45

 

Akademia Fala

18:15-19:45

 

Akademia Fala

18:15-19:45

 

 

 

Akademia Pływania INTOSPORT

16:00-19:45

Akademia Pływania INTOSPORT

16:00-19:45

 

Informacje:


Ścianka wspinaczkowa:

 Współpraca AVATAR Centrum Ruchu 

Ruszamy od października. Szczegóły u koordynatora - p. Grochowalski (kontakt: 605 056 664). Zapraszamy do zapisów przy portierni szkolnej w poniedziałek 11.09 oraz czwartek 14.09 od godziny 8:00-9:30.

Akademia Fala, UKS:  782 942 880

 

Akademia Pływania INTOSPORT: 533 733 837

 



Bezpłatne szkolne zajęcia pozalekcyjne

Nazwa zajęć

Sala

Termin

Nauczyciel prowadzący

 

Koła zainteresowań

Elektronika i robotyka - koło zainteresowań

Klasy 7-8

I

piątek, 8.00-8.45

Agnieszka Domaradzka-Hebda

Koło informatyczne kl 4-6

I

wtorek 14:40 - 15:25

Piotr Prokuski

Koło Fotograficzne

Inf

piątek 12.50-13.35

Małgorzata Kruczek

Koło przyrodnicze "Ziemia w naszych rękach"

 

Wtorek 14:40-16:15 (raz na 2 tygodnie)

Aleksandra Szlawska

Koło przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

8

poniedziałek 14:40 - 15:25

Joanna Błocka

Koło języka angielskiego dla kl.5b

8

środa 8:00 - 8:45

 

Joanna Błocka

koło polonistyczne kl.6

B

piątek 12.50-13.35

Katarzyna Nogieć

Koło plastyczne 2a

4

piątek 8.55-9.40

Paulina Poleszczuk

Koło ortograficzne 3a

6

czwartek 11.50-12.35

Magdalena Dolna - Kondek

Koło języka angielskiego dla klasy 5a

14

piątek

8:00-8:45

Agnieszka Kapel

Koło przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego dla klasy 8a

13

wtorek

8:00-8:45

Agnieszka Kapel

Koło przygotowujące do egzaminu ośmioklasisty z matematyki dla klasy 8a

8

poniedziałek

8:00 - 8:45

Małgorzata Trzcińska - Wiatrzyk

Koło przygotowujące do egzaminu ośmioklasisty z matematyki dla klasy  8b

9

wtorek

8:00 - 8:45

Małgorzata Trzcińska - Wiatrzyk

Koło plastyczne

kl. 3b

17

środa

11.50-12.35

Beata Nurek

Klub Małego Odkrywcy

5

poniedziałek 11.50-12.35

Małgorzata Zelek Jankowska

Koło matematyczne kl. Ic

3

środa

11.50-12.35

Agnieszka Stasiurka

Koło Przyjaciół Krakowa

2

wtorek 12.50-13.35

Małgorzata Kruczek

Koło chemiczne dla uczniów klasy 8

12

czwartek

14.40 - 15.25

Małgorzata Postawa

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego klasa 8a

9

 

 

środa 7.10 - 7.55

 

 

Renata Madej

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego klasa 8b

 

9

 

czwartek 7.10 - 7.55

 

Renata Madej

Zajęcia języka polskiego dla uczniów przybywających z zagranicy

12

 

 

10

         czwartek

 8.00 - 8.45

           piątek

7.10 - 7.55

Renata Madej

Koło Teatralne

1

środa 11.50-12.35

Monika Jabłońska-Czyż

Koło szachowe dla początkujących (kl. 1-2)

16

środa

13.45 - 14.30

Dorota Stolarzewicz

Koło szachowe dla zaawansowanych

16

wtorek

12.50 - 13.35

Dorota Stolarzewicz

Szachy dla przedszkolaków

16

środa

1 gr. 14.30 - 15.00

2 gr. 15.00 - 15.30

Dorota Stolarzewicz

Koło plastyczno-techniczne kl. 3c

16

czwartek

10.45-11.30

Dorota Stolarzewicz

Koło biologiczne (Klub Młodych Odkrywców)

11

czwartek 14:40 - 15:25 (co 2 tyg.)

Joanna Wasiuk

Biologiczny sketchnoting

11

czwartek 14:40 - 15:25 (co 2 tyg.)

Joanna Wasiuk

Koło humanistyczne kl. 7a, 7b

8

środa, 8.00-8.45

Zofia Kucab

ZDW

ZDW z matematyki kl.IVa i IVb

8

poniedziałek

12.50-13.35

Lilla Woźniczka

ZDW z matematyki kl. Va i Vb

7

poniedziałek

13.45-14.30

Lilla Woźniczka

ZDW klas 1-3

17

wtorek 8.00-8.45

Małgorzata Kruczek

ZDW j.polski kl 6a i 6b

 

wtorek , 8.00-8.45

Katarzyna Nogieć

zdw matematyka 6a,  6b co drugi tydzień

7

środa

12:50 - 13:35

Małgorzata Trzcińska - Wiatrzyk

zdw matematyka 7a, 7b  co drugi tydzień

13

środa

8:00 - 8:45

Małgorzata Trzcińska - Wiatrzyk

zdw matematyka 8a,  8b

9

piątek

8:00 - 8 :45

Małgorzata Trzcińska - Wiatrzyk

 

ZDW język polski 7a,7b,8a,8b

co drugi tydzień

9

piątek

13.45 - 14.30

Renata Madej

ZDW klas 1-3

1

wtorek

8.00-8.45 (kl.1)

piątek

8.00-8.45 (kl.2)

zamiennie, co 2 tyg.

 

Monika Jabłońska-Czyż

ZDW język polski 4a,4b  co drugi tydzień

7

czwartek

8.00 - 8.45

Małgorzata

Iskra

ZDW język polski 5a,5b co

drugi tydzień

7

wtorek

8.00 - 8.45

Małgorzata

Iskra

ZKK

ZKK klasa 4a, 4b co tydzień

gabinet pedagoga

poniedziałek

13.45 -14.30

Katarzyna Grzywnowicz

ZKK klasa 5a, 5b co drugi tydzień

gabinet pedagoga

poniedziałek

14.40 - 15.25

Katarzyna Grzywnowicz

ZKK klasa 7a, 7b co drugi tydzień

gabinet pedagoga

poniedziałek

15.30 - 16.15

Katarzyna Grzywnowicz

ZKK klasa 1a,1b,1c każdy piątek

17

piątek

12.50 - 13.35

 

Bernadeta

Majka-Rosa

ZKK klasa  2a,2b

co drugi tydzień

17

wtorek

14.00 - 14.45

Bernadeta

Majka-Rosa

ZKK klasa 3a, 3c co drugi tydzień

17

wtorek

13.00 - 13.45

Bernadeta

Majka-Rosa

ZKK klasa VIa, VIb co

 drugi tydzień

17

piątek

13.45 - 14.30

Bernadeta

Majka-Rosa

ZKK klasa VIIIa, VIIIb w każdy piątek lub co drugi tydzień

17

14.40 - 15.25

Bernadeta

Majka-Rosa

ZKK przedszkole

gabinet terapeutyczny

10.00-11.30

Agata Gardeła

REWALIDACJA

REW

klasa IIIc

sala terapeutyczna

czwartek

13.00 - 14.00

Bernadeta

Majka-Rosa

 

Data dodania: 2021-08-22 10:28:07
Data edycji: 2023-09-15 14:35:33
Ilość wyświetleń: 2767
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej